День депутата

  

  

Напередодні десятої сесії районної ради, яка відбудеться 05 січня, у залі засідань районної ради відбувся День депутата. Голова районної ради Іван Гурмак ознайомив присутніх депутатів із порядком денним сесії, на якій буде прийнято районний бюджет на 2017-й.У роботі засідання взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, заступник голови РДА Богдан Зеленчук, начальники відділів, управлінь РДА та керівники установ та підприємств району.
Депутати заслухали доповідачів, які запропонували на розгляд і затвердження сесією районні цільові програми, які будуть реалізовуватись і фінансуватись у новому бюджетному році. Також було заслухано проекти рішень щодо внесення змін до  деяких програм в частині їх кошторисівта перепланування бюджетних коштів на певні заходи та на виплату заробітних плат до кінця 2016 року. 
Із проектом районного бюджету на 2017-й рік депутатів ознайомив начальник управління фінансів райдержадміністрації Михайло Обідняк, назвавши конкретні цифри, суми трансфертів, базової дотації для району, доходів та видатків.
На завершення заслухано питання щодо надання згоди на продовження термінів дії договорів оренди приміщень та договорів користування приміщеннями та про передбачення на 2017 рік коштів районного бюджету для співфінансування інвестиційних проектів. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *