Денис Шмигаль обговорив із бізнес-спільнотою Прикарпаття ключові аспекти розвитку підприємництва і співпраці

Сьогодні голова облдержадміністрації Денис Шмигаль зустрівся із представниками бізнес-спільноти Прикарпаття. Участь у відкритому діалозі з керівником область взяли власники і представники провідних підприємств Прикарпаття, а також очільники ключових структур, з якими підприємці стикаються у повсякденній діяльності.
Метою проведення даної зустрічі, на переконання Дениса Шмигаля, стало обговорення ключових проблем розвитку підприємництва на Івано-Франківщині, викликів та перспектив, залучення бізнес-спільноти до розробки Стратегії розвитку області, завершення реформи децентралізації влади.

Очільник області зазначив, що на даному етапі, коли відбувається формування Стратегії розвитку Івано-Франківської області на наступні сім років, бізнес повинен відіграти важливу роль у її розробці.

«Зважаючи на те, що майбутня Стратегія стане людиноцентричною, то бізнес допоможе надати жителям Івано-Франківщини робочі місця, достойну зарплатню», – зауважив Денис Шмигаль.

За його словами, на сьогодні в області критично не вистачає нових робочих місць. Для восьми тисяч безробітних наявні лише дві тисячі вакансій. Подолати цю проблему зможуть тільки інвестиції, які і забезпечать достатню кількість нових робочих місць.

Під час спілкування йшлося про допомогу підприємцям у наданні сертифікації їхньої продукції, а також сприяння щодо виходу на європейські ринку збуту вітчизняної продукції. Саме це, на думку підприємців, стимулює їх розвиток, а відтак і поступ Прикарпаття.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *