Держкомтелерадіо спрощує надання адміністративної послуги з внесення до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції

Постановою КМУ від 10 березня 2017 № 135 «Про затвердження Порядку ведення Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції» визначено, що Державний реєстр – це електронна база даних, яку формує Держком та яка містить інформацію про суб’єктів видавничої справи, що провадять свою діяльність на території України.

З метою спрощення доступу юридичних осіб та фізичних-осіб-підприємців до адміністративної послуги «Внесення суб’єкта господарювання до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції» (далі – Державний реєстр) Держкомтелерадіо буде надсилати отримувачам послуги сканкопії Свідоцтва про внесення суб’єкта господарювання до Державного реєстру засобами електронного зв’язку.

Отримувачам послуги необхідно вказувати у заяві номер телефону, актуальну адресу електронної пошти, за якою надсилатиметься скан-копія, а також підтверджувати її отримання.

Довідково

Інформація з Державного реєстру надається в порядку, визначеному Законом України «Про доступ до публічної інформації». Відомості, що містяться в Державному реєстрі, систематично та оперативно оприлюднюються на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо та періодично оновлюються раз на місяць. Станом на 1 липня 2021 року до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції внесено 90 суб’єктів господарювання з Івано-Франківщини.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *