Допомогти жінкам покращити власну ситуацію у сфері зайнятості

Мета заходу, який був проведений 17 серпня 2016 року було допомогти сучасній жінці вийти з кризового стану, стати впевненою в собі, отримати знання, які допоможуть у працевлаштуванні, набути професійних та загальних життєвих навичок. З цими питаннями виступила перед безробітними провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Уляна Півторанюк.  Участь у заході взяли 20 безробітних жінок.
Семінар проходив у невимушеній атмосфері. Учасники семінару «Жінка і праця» разом з профконсультантом обговорили важливі питання та активно обмінювалися думками щодо того, як набути впевненості у власних силах, підвищити рівень самооцінки та знайти оптимальні моделі поведінки при вирішенні життєвих проблем, пов’язаних з пошуками роботи.
Багато запитань ставили жінки: «Як можна покращити своє життя?», «На що жінка може надіятися в майбутньому?».  Безробітні  ознайомилися  з інтерактивними засобами, зокрема, тач-скріном – своєрідним «банкоматом» вакансій та резюме, Інтернет-порталом www.dcz.gov.uawww.trud.gov.ua.
 Служба зайнятості прагне допомогти безробітним жінкам адаптуватись до умов ринкової економіки і не втратити мотивацію до праці, надати їм психологічну підтримку. Все це робиться для того, щоб безробітні жінки не залишались наодинці зі своїми проблемами і могли швидше знайти собі роботу. Після опрацювання всіх етапів: висвітлення жіночих проблем у працевлаштування, їх обговорення, складання резюме, навчання діловому спілкуванню, запрошені відчули емоційне піднесення.
Психологічна підтримка необхідна для тих безробітних, що у стані депресії знаходяться зі зниженою активністю поведінки, песимістичним настроєм і поганим самопочуттям. Дані заходи, які розроблені для безробітних жінок, допомагають мислити з оптимізмом, не втрачати надію та вірити у краще майбутнє.
 
Уляна Півторанюк – провідний спеціаліст
з  профорієнтаційної роботи відділу
активної підтримки безробітних
Надвірнянського РЦЗ

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *