Головне управління статистики інформує

Про  роботу  автомобільного  транспорту
Надвірнянського  району  у  січнілипні 2012  року
 
Головне  управління  статистики  інформує. 

Про  роботу  автомобільного  транспорту
Надвірнянського  району  у  січнілипні 2012  року
 
Головне  управління  статистики  інформує. 
 На ринку пасажирських автоперевезень Надвірнянського району здебільшого проводять діяльність приватні автоперевізники. За січень–липень 2012 року їх автотранспортом на всіх видах сполучень перевезено 1,4 млн. пасажирів або 99,8% від пасажирських перевезень, виконаних у січні–липні торік.
Автомобільним транспортом підприємств та фізичних осіб-підприємців району у січні–липні  2012 року  перевезено 104,9 тис.т вантажів, що становить 75,4% обсягів відповідного періоду минулого року. Вантажооборот збільшивсяна 0,8% ісклав  36,1  млн.ткм.
Заробітна плата найманихпрацівників
на підприємствах, в організаціях
Надвірнянського району
у січні–червні 2012 року
 
 
 Головне управління статистики інформує. Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників, зайнятих на підприємствах, в установах, організаціях (з кількістю працівників 10 і більше осіб), розташованих на території Надвірнянського району, у січні–червні п.р. становила 2872 грн. і перевищила в 2,6 раза рівень мінімальної заробітної плати та прожиткового мінімуму для працездатної особи (з 1 квітня 2012р. 1094 грн.)та на 14,8% середній рівень заробітної плати по області. Порівняно із січнем–червнем 2011р.заробітна плата збільшилась на 14,8%. 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *