Готуємося до Дня Незалежності

   

   
09 серпня голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз провів робочу нараду щодо організації підготовки та проведення святкових заходів з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України і 25-ї річниці Дня Незалежності України.  В нараді взяли участь заступник голови РДА Богдан Зеленчук, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, міський голова Зіновій Андрійович, керівник апарату РДА Микола Кравчук, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, представники громадських організацій та ЗМІ.
У ході  наради  було обговорено найбільш актуальні питання щодо підготовки до проведення святкових заходів.
День прапора України відзначатиметься 23 серпня тоді ж  запланова хода містом з великим синьо-жовтим стягом від будинку «Просвіти» до майдану Шевченка. Тут відбудуться урочистості та нагородження надвірнянців.
З нагоди Дня Незалежності, 24 серпня  у місті та в районі передбачена велика програма святкувань. З ранку в храмах Надвірнянщини відправиться Служба Божа. Розділити радість святкування до району прибудуть іноземні делегації. В той день планують також провести спільну урочисту сесію районної і міської рад за участю депутатів обласної та Верховної Ради. Окрім того, заплановано велику культурно-мистецьку програму на майдані Шевченка, а також уже традиційне фольклорно-етнографічне подвір’я з цікавими виставками, виступами сільських колективів, майстер класами учнів шкіл району та спортивними заходами. На завершення святкування молодіжний відпочинок. Також за заслуги перед Надвірнянщиною та Україною відбудеться нагородження жителів району.     
В ці дні на адміністративних будівлях буде вивішена державна символіка. Порядок забезпечать правоохоронні органи. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *