ІСТОРІЯ УСПІХУ КОЛИШНЬОГО БЕЗРОБІТНОГО ВІТАЛІЯ МИКИТЮКАШлях до підприємництва – непростий. Тому й охочих наважитися ступити на дорогу самостійності не є багато. З однієї сторони, власна діяльність дає змогу реалізувати здібності, бажання, задовольнити амбіції, встановити зручний графік роботи, а з іншої – постійно треба багато і сумлінно трудитися, вміти ризикувати, приймати рішення, брати відповідальність, причому не тільки за себе, а й долю тих, хто поруч. Служба зайнятості чимало робить для того, щоб підвищити соціальну активність незайнятих людей, залучити їх до розвитку малого та середнього бізнесу. Звісно, не всі безробітні відразу з розумінням сприймають пропозицію повчитися і самотужки створити собі робоче місце.
Я, Віталій Микитюк, коли в часи економічної нестабільності втратив роботу, звернувся до Надвірнянського районного центру зайнятості. За порадою фахівців центру вирішив спробувати свої сили у підприємництві. І вже з грудня 2014 року зайнявся власною справою, отримавши одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Торгівля продовольчих та промислових товарів – ось мій бізнес. Орендувавши приміщення, розпочав діяльність. В магазині є широкий асортимент продуктів, напоїв, а ще – продаж дитячих іграшок, є термінал самообслуговування, де люди можуть самі здійснювати оплату комунальних платежів.
На сьогодні я вже є роботодавцем для 3 найманих працівників: продавців та бухгалтер. Надалі планую розширяти приміщення та найняти ще декількох працівників.
Я дуже вдячний працівникам центру зайнятості, що зорієнтували та переконали мене на такий крок, без їх підтримки цього б не було.
Для наполегливих та цілеспрямованих немає перешкод для пошуку роботи. Головне – активно шукати роботу і використовувати всі можливі способи, обов'язково бути впевненим в своїх силах та професійних навиках, і не забувати підтримувати свій імідж.
 
Надвірнянський районний центр зайнятості

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *