Керівництво РДА взяло участь у Дні депутата

Ретельно підготуватись до чергової сесії. Таке завдання перед собою поставили депутати Надвірнянської районної ради. На дні депутата було обговорено близько 20 питань. Йшла мова про виконання районного бюджету за перший квартал та внесення змін до нього. Також районні обранці розглянули ряд інших питань, зокрема, стан поводження з твердими побутовими відходами, хід підготовки  до нового опалювального сезону, затвердження змін до Статуту Центральної районної лікарні Надвірнянського району, передбачення коштів районного бюджету на спів фінансування інвестиційних проектів, передачу в комунальну власність Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади майна відповідних бюджетних установ та вихід зі складу засновників.

Також районні обранці не оминули увагою питання процесу реформування освіти. Уже з першого вересня 2018 року стартує нова українська школа, а це нові меблі, нова методика викладання та нові правила. Облаштувати класи для первачків району, уже від сьогодні про це думають представники органів місцевого самоврядування.

У районі уже кілька років поспіль залишається невирішеним питання з твердими побутовими відходами. Проблема настільки серйозна, що остаточного вирішення немає і сьогодні. Крім несанкціонованих сміттєзвалищ, які розвелись на Надвірнянщині з району вивозяться тверді побутові відходи до Івано-Франківська, у село Рибне.

Не за горами і опалювальний сезон 2018 -2019 року. Одне з основних завдань влади будівництво автономної котельні для Надвірнянських ЗОШ №1 та №2 та центру дитячої творчості та патріотичного виховання молоді, музичної школи.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *