Керівництво райдержадміністрації взяло участь у роботі сесії районної ради

  

  
08 червня голова районної ради Іван Гурмак провів засідання ХІІІ сесії. У роботі сесії взяли участь  заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, керівник апарату Микола Кравчук, керівники структурних підрозділів РДА, міський, селищні, сільські голови, керівники установ, організацій, підприємств, представники ЗМІ та громадськість.
Традиційно на початку сесії депутатами були озвучені звернення та запити. Під час засідання подякою голови районної ради нагородили медичну команду швидкого реагування «Вітерець» разом з її керівником, волонтером-парамедиком Галиною Алмазовою.
Начальник управління фінансів райдержадміністрації Михайло Обідняк прозвітував про виконання районного бюджету за перший квартал 2017 року, зазначивши, що за звітний період до загального та спеціального фонду районного бюджету надійшло 283859,0 тис. грн. Базова дотація – 8699,0 тис. грн. Планові показники доходів загального та спеціального фондів виконані по всіх видах надходжень.
Крім цього були розглянуті інші фінансові питання: затверджено зміни до показників районного бюджету на 2017 рік викликані потребою в розподілі додаткових фінансових ресурсів районного бюджету та перерозподілі раніше виділених бюджетних призначень та граничні суми витрат.
Про хід виконання депутатських запитів і звернень  доповів заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук.
Рішенням цієї сесії затверджено нові районні  програми, внесено зміни та доповнення до вже існуючих. Отже, затверджено програми: поводження з твердими побутовими відходами в Надвірнянському районі до 2020 року, підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2017-20120 роки, проведення мобілізаційних заходів та підготовки до територіальної оборони на 2017 рік.  
Зміни та доповнення внесено до районної програми заходів та робіт у галузі розвитку земельних відносин у Надвірнянському районі до 2020 року, до програми фінансування мобілізаційних і оборонних заходів та призову громадян на строкову військову службу та службу по контракту в Надвірнянському районі на 2016-2020 роки, та до Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2017 рік.

  

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *