Керівництво району з робочою поїздкою відвідали Делятинську військову частину

  

   

  

   
15 липня 2015 року голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, а також заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, заступник керівника апарату РДА Іван Бурій, начальник відділу освіти РДА Степан Северилов з робочою поїздкою відвідали Делятинську військову частину А1807. Керівництво району  передало частині  сучасний телевізор марки Philips.
Гості оглянули  казарму, приміщення штабу та їдальні. На території військового об’єкту  їх супроводжував  командир військової частини полковник Юрій Грицик,  який розповів про перспективи розвитку цього військового підрозділу та про його потреби, що існують на сьогодні.
Відповідно до програми зустрічі делегація відвідала Делятинську  загальноосвітню школу №3. Директор школи Володимир Дем’янчук  провів екскурсію шкільними кабінетами, а також розповів посадовцям про її історію, матеріальну базу, досягнення учнівського та педагогічного колективів. Особливу увагу звернули на клас-майстерні трудового навчання, де оглянули роботи учнівприкладних мистецтв, спеціальності «Виробник художніх виробів з дерева».
   

Також Олександр Кеніз, ознайомився з ходом робіт з  ліквідації стихії, яка нещодавно пронеслася військовим містечком, внаслідок чого зірвано дах зі школи.  На даний час наслідки стихії ліквідовуються.   
Голова РДА відвідав сім’ї загиблих учасників АТО Юрія Барана  та Владислава Файфури і вручив діткам іграшки, канцтовари та солодощі.       

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *