Кирило Тимошенко: Національна програма «Велике будівництво» пришвидшить реалізацію проєкту «Мале Карпатське коло»

На Всеукраїнському форумі «Україна 30. Інфраструктура» заступник голови Офісу Президента Кирило Тимошенко розповів, що Національна програма «Велике будівництво» активно розвивається.
Напрямки Державної програми «Велике будівництво» спрямовані на довгострокові інвестиції в інфраструктуру країни, опрацювання можливостей доступних іпотек на власне житло для громадян, які залишаються в Україні, розбудови мережі регіональних аеропортів, створення державного аероперевізника, сучасних приміських мереж залізниць швидкісних потягів, розвиток якісних доріг та мостів, розбудову сучасної соціальної інфраструктури, реставрації культурних пам’яток України та реалізацію державного інвестиційного проєкту розвитку туризму «Мале Карпатське коло».

Кирило Тимошенко розповів про державний інвестиційний проєкт розвитку туризму «Мале Карпатське коло», який має на меті створення комфортних доріг, що з’єднають туристичні центри трьох західних областей – Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської. Важливим є те, що його реалізація дасть змогу не лише покращити транспортну інфраструктуру Західного регіону, а й зробить його доступнішим та привабливішим для інвесторів та туристів.

Посадовець підкреслив, що цього року Національна програма «Велике будівництво» пришвидшить реалізацію проєкту «Мале Карпатське коло» та зауважив, що існуючі гірськолижні курорти регіону будуть з’єднані з новими дорогами, зокрема, у Славську та Боржаві.

Очікується, що завдяки оновленим напрямкам час у дорозі між курортами займатиме близько 30 хвилин.

Зауважимо, що заступник керівника Офісу Президента України Кирило Тимошенко взяв участь у лютневій конференції, яка відбулася у с. Славське Львівської області, де обговорили шляхи реалізації державного інвестиційного проекту «Мале Карпатське коло».

Івано-Франківщину на цьому форумі представляв голова обласної державної адміністрації Андрій Бойчук, який підкреслив, що цей проєкт покращить транспортну й туристичну інфраструктуру Прикарпаття, залучивши необхідні інвестиції.

Зазначимо, що у 2021 році до Національної програми «Велике будівницто» включено 500 об’єктів. Це 95 шкіл, 70 садочків, 80 спортивних об’єктів, 200 амбулаторій. Вперше до програми включені 35 лікарень та 20 культурних об’єктів. На реалізацію цих проєктів планується спрямувати 9 млрд грн.

На Івано-Франківщині до програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівницво» включено 14 проектів: 2 садочки, 4 школи, 4 об’єкти спортивної інфраструктури, 3 об’єкти культури та 1 інший з обсягами фінансування за рахунок ДФРР – 202 315,763 тис. гривень. 14 проектів одноголосно підтримала комісія для оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок ДФРР. Це 12 перехідних та 2 нові проекти, які були відібрані регіональною комісією.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *