Лише спільні зусилля та реалістичний підхід можуть забезпечити готовність до стихійних лих та подолання їх наслідків

На цьому наголосила перший заступник голови облдержадміністрації Марія Савка під час робочої зустрічі з радником ПРООН з питань відновлення Антоном Шевченком.

Йшлося про напрацювання пропозицій до протипаводкової стратегії Прикарпаття обласної влади та УГКС ООН, спільний моніторинг ситуації у постраждалих районах внаслідок цьогорічної повені,  поєднання зусиль в усіх сферах для дієвої допомоги населенню краю.

«Міжнародні інституції відгукнулися на нашу біду. Ми цінуємо це. І зараз для Івано-Франківщини важливим є вироблення стратегії, яка б дозволила не лише боротися з наслідками стихійних лих, а й запобігати їм. Саме тому є дуже важливим комплексний підхід, досконале вивчення усіх аспектів і їх аналіз. Також важливим є питання придбання сучасної техніки. Впевнена, що всі ці зусилля забезпечать хороший результат для нашого краю», – наголосила М. Савка.

В обговоренні повеневої проблематики, – від передбачення і планування та до ліквідації наслідків, здійснення рятувальних робіт і надання допомоги населенню, – взяли участь керівники управління екології та природніх ресурсів облдержадміністрації, Дністровського БУВР,  управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *