На колегії департаменту соціальної політики ОДА розглянуто ряд актуальних питань

За участю заступника голови облдержадміністрації Світлани Онищук відбулося засідання колегії департаменту соціальної політики облдержадміністрації. На засідання колегії були запрошені керівники установ системи соціального захисту населення області.
На засіданні колегії, окрім звіту про підсумки роботи установ системи соціального захисту населення області у першому півріччі 2019 року, розглянуто ряд актуальних питань, зокрема про організацію та правові засади надання соціальних послуг особам, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, про підготовку інтернатних установ системи соціального захисту населення області та стаціонарних відділень територіальних центрів соціального обслуговування до роботи в осінньо-зимовий період. Також розглянуто питання щодо зміну механізму надання житлових субсидій та запровадження надання пільг у грошовій формі.

Доповідачі звертали увагу на посилення взаємодії з ОТГ, стан погашення заборгованості із заробітної плати, охорону праці, колективно-договірне регулювання.

Оскільки з 1 жовтня функцію виплати отримувачам житлової субсидії буде передано із центрального рівня на місцевий, керівникам структурних підрозділів з питань соціального захисту населення райдержадміністрацій та виконкомів міських рад міст обласного значення дано доручення забезпечити роботу щодо реалізації зазначеного механізму надання субсидії та пільг у грошовій формі.

Колегія рекомендувала головам райдержадміністрацій та міським головам міст обласного значення взяти на особистий контроль питання взаємодії з питань організації соціальної роботи ОТГ, керівникам структурних підрозділів з питань соціального захисту населення посилити роботу соціальних інспекторів в частині здійснення контролю за правильністю призначення державної соціальної допомоги, житлових субсидій та перевірки достовірності і повноти подання інформації про доходи і майновий стан громадян, забезпечити вчасне інформування членів сімей померлих осіб з інвалідністю, які були забезпечені автомобілями, про терміни перереєстрації спецавтотранспорту.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *