На нараді в ОДА розглянули питання оздоровлення дітей в умовах карантинних обмежень

Як відомо, постановою Кабінету міністрів України від 22.07.2020 № 641 встановлено «зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівні епідемічної небезпеки на території держави. Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей на територіях з різними карантинними обмеженнями йшлося вчора під час засідання обласного штабу з координування організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей під головуванням заступника голови облдержадміністрації Світлани Онищук.

Участь у засіданні взяли представники органів, що здійснюють контроль за діяльністю оздоровчих закладів.

Зазначимо, що чинним законодавством дозволено діяльність таборів, які розміщені на території, де визначено «зелений» та «жовтий» рівень епідемічної небезпеки.

Постановою головного державного санітарного лікаря України від 30.07.2020 № 43 затверджено Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19). Зокрема, визначено вимоги щодо режиму роботи працівників оздоровчих закладів, розміщення дітей в кімнатах та корпусах, організації їх дозвілля, забезпечення дезінфікуючими засобами та ін.

Під час засідання обласного штабу власне було обумовлено першочергові завдання щодо відкриття оздоровчих таборів та безпечного перебування в них дітей.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *