На Прикарпатті стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Сьогодні на пресбрифінгу заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Онущук розповіла про старт Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою та триватиме десять днів. Цей захід спрямований на привернення уваги громадськості до проблеми домашнього насильства та формування у свідомості населення нетерпимого ставлення до насильства.

Посадовиця наголосила на важливості цієї теми, розповіла про законодавчі аспекти, які актуальні зараз, а також подальші перспективи реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії  домашньому насильству в області. Також зауважила, що дати початку та завершення кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкресливши, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

Основними завданнями цієї акції є привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Важливо зазначити, що головна мета цієї  кампанії – привернути увагу до цієї чутливої теми, а також об’єднати суспільство у боротьбі з такою актуальною проблемою.

Керівники департаменту соціальної політики, служби у справах дітей облдержадміністрації, обласного центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді,  головного управління Національної поліції в області розповіли про правовий захист осіб проти домашнього насильства,заходи , які впроваджуються в області щодо вирішення цих актуально-проблемних питань.

Також Світлана Онищук розповіла про встановлення помаранчевого підсвітлення на адмінбудівлі задля привернення уваги суспільства до цієї акції, підвищення обізнаності українців з питань протидії домашньому насильству та формування нетерпимого ставлення громадян до будь-яких форм насильства.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *