На Верховинщині вже втретє будуть гостинно зустрічати гуцульську спільноту України та ближнього зарубіжжя

Товариство «Гуцульщина», зорганізувавшись у 1990 році задля відродження, примноження матеріальної, духовної гуцульської культури, місцевих традицій і обрядів, започаткувало Міжнародні гуцульські фестивалі, у рамках яких проводяться також науково-практичні конференції, симпозіуми, спортивні та різні молодіжні заходи. Щороку він проходить в одному із мальовничих районів Гуцульщини.

Кожен фестиваль — це сторінка гуцульського розвою, розкриття великого народного таланту, утвердження Гуцульщини у своїй рідній Українській державі та світі.

У 2022 році Верховинський район вже втретє буде приймати у себе всю гуцульську спільноту країни та ближнього зарубіжжя. На теренах Верховинщини було проведено І та ХХ ювілейний фестиваль.

Належна підготовка до проведення такого масштабного заходу вимагає неабиякої праці як з боку влади, так і з боку відповідних відділів, установ та організацій, яких безпосередньо будуть брати участь у дійстві.

Тому, 18 серпня у районній державній адміністрації відбувся «круглий стіл» з питань проведення XXVIІІ Міжнародного гуцульського фестивалю на Верховинщині. Участь у заході взяли голова районної державної адміністрації Василь Бровчук, голова ГО Всеукраїнського товариства «Гуцульщина» Дмитро Стефлюк, голова районної ради Юрій Філипчук, голова Верховинського районного товариства «Гуцульщина» Ярослав Кікінчук, перший заступник голови районної державної адміністрації Світлана Уршеджук, голова селищної ради Верховинської територіальної громади Василь Мицканюк, голова сільської ради Зеленської територіальної громади Володимир Феркаляк.

Під час дискусії присутні ділилися власним досвідом проведення фестивалів та вносили свої пропозиції до проведення заходу. За підсумками засідання прийнято ряд пропозицій.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *