Надвірнянські студенти в гостях у податківців

Нещодавно в ДПІ у Надвірнянському районі проведено «День відкритих дверей» для студентівНадвірнянського коледжу Київського НТУ.

Нещодавно в ДПІ у Надвірнянському районі проведено «День відкритих дверей» для студентівНадвірнянського коледжу Київського НТУ.
Головним державним інспектором з питань комунікацій Марією Купчак студентам проведено екскурсію Центром обслуговування платників, де вони мали змогу спостерігати за роботою працівників інспекції, ознайомитись із зразками податкових документів, адміністративними послугами, що надаються у ЦОПі та функціонуванням електронних сервісів ДФС, які розміщено для платників податків на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України www.sfs.gov.ua, серед яких також сервіс «Декларування on-line».
На зустрічі з студентами керівник інспекції Василь Гнатюк розповів, що з 1 січня 2015 року вступила в силу податкова реформа, яка внесла зміни до податкового законодавства України щодо скорочення кількості податків, спрощення їх адміністрування, зменшення податкової звітності, запровадження мораторію на проведення перевірок тощо. Головний податківець розповів майбутнім фінансистам що оподаткування, крім обов’язку сплати податків, передбачає реалізацію права платників податку на податкову знижку, що є важливим для тих студентів, які навчаються на комерційній основі.
Молодь активно, висловлювала свою думку задавала питання.
Наприкінці зустрічі податківці висловила сподівання, що студенти через кілька років відвідають податкову інспекцію вже як бухгалтери чи керівники підприємств, приватні підприємці, працівники або як громадяни – платники податків.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *