Надвірнянщина краща у спортивних досягненнях у році, що минає

Відбулося підсумкове засідання колегії управління спорту облдержадміністрації, у якому взяли участь начальник управління Орест Оклієвич, керівники структурних підрозділів галузі спорту районів, міст та директори ДЮСШ області.
Присутні затвердили рейтинг спортивних шкіл усіх типів та форм власності області у 2018 році, згідно з яким трійку кращих СДЮШОР очолила Рогатинська спортивна школа «Техноцентр», друге місце зайняла Надвірнянська СДЮШОР, а третьою – Івано-Франківська СДЮШОР №1 зі спортивної гімнастики. У рейтингу ДЮСШ третьою була Івано-Франківська ДЮСШ №1, другою – Коломийська ОДЮСШ, а переможцем стала Івано-Франківська ОДЮСШ. Також було затверджено рейтинг районів і міст обласного значення за 2018 рік, відповідно до якого перше місце зайняв Надвірнянський район, друге Косівський, а третє Долинський.
Серед міст третє місце посів Калуш, друге – Коломия, а переможцем став Івано-Франківськ.
Визначили члени колегії і кращих спортсменів та тренерів із літніх олімпійських і неолімпійських видів спорту за підсумками минулого року у спорті вищих досягнень.
Окрім того, на Прикарпатті утворили комісію з контролю за станом спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів. На завершення колегії начальник управління спорту окреслив основні завдання для управління та профільних підрозділів на наступний рік.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *