Надвірнянські “академіки” в Києві. Срібло та… срібло

З 2 по 7 травня 2019 року в столиці нашої держави пройшов наймасштабніший захід для юних науковців – ІІІ (загальнодержавний) етап конкурсу-захисту учнівських наукових робіт.
В конкурсі взяли участь понад 1200 учнів у 64 наукових секціях із усіх регіонів України, зокрема, незважаючи на відомі перепони, і з АР Крим.
Вибороли право увійти у команду нашої Івано-Франківської області три учні Надвірнянського ліцею:
Тороус Юлія, 10 клас (секція – прикладна математика, науковий керівник – Тороус Наталія Василівна);
Грицюк Володимир, 11 клас (секція – теоретична фізика, науковий керівник – Бакай Олександр Петрович);
Смеречук Адам, 11 клас (секція – економічна теорія, науковий керівник – Ковальчук Олег Олексійович).
Протягом кількох днів учням довелось взяти участь у напружених навчальних змаганнях, доповідати про свої наукові проекти перед висококваліфікованим журі, написати контрольні роботи.
На відкритті та закритті конкурсу учнів вітали керівники освітніх та наукових структур держави, відомі іноземні та українські вчені, депутати Верховної Ради.
Для учнів та керівників команд були організовані комфортні умови проживання та харчування. Допомогу у багатьох організаційних та побутових питаннях надавала група волонтерів, залучених Малою академією України.
Підтримали своїх молодших колег та поділились своїм досвідом випускники Надвірнянського ліцею, колишні МАНівці, а тепер студенти вищих навчальних закладів Києва.
Потужний концерт для манівців запропонував український рок-гурт Скай, розпочавши привітання із легендарного твору Тараса Петриненка “Україно”.
І найважливіше – Грицюк Володимир та Смеречук Адам у нелегкій безкомпромісній боротьбі вибороли Срібло на своїх секціях, Тороус Юлія стала дипломантом.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *