Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Павло Розенко: Уряд розглядає можливість монетизації зекономлених отримувачами субсидії коштівПоширення чуток про начебто необхідність „випалити” певний обсяг газу, щоб отримати житлову субсидію на наступний сезон, – це цілеспрямована кампанія газопостачальних підприємств. Про це заявив Міністр соціальної політики України Павло Розенко під час звіту Уряду на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики.

„Така ситуація виникла через сприятливий температурний режим цього року, – зазначив Міністр. – Поширюють цю інформацію газопостачальні контори, щоб люди більше спалювали (газу) і сплачували більше”.

Очільник Міністерства вкотре звернувся до громадян із закликом економити паливо. „Ще раз кажу: я закликаю всіх економити. Наприкінці сезону у людей, які економлять, на персональних рахунках збережеться певна сума залишку субсидії. І тоді Уряд буде ухвалювати рішення: або дозволити людям і далі використовувати ці субсидії, і таким чином спокійно пройти літній період”.

„Є також варіант монетизації цієї суми, щоб люди вклали її в енергозбереження на наступний сезон, – повідомив Павло Розенко. – Тому спалювати (надлишкові обсяги газу) не потрібно!”

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *