Підписано угоди із автошляховими підприємствами на забезпечення проїзду дорогами державного значення в осінньо-зимовий період

У Службі автомобільних доріг в Івано-Франківській області відбулася селекторна нарада за участю регіональних комісій із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо готовності автодорожніх служб до роботи в осінньо-зимовий період.
Служба автомобільних доріг в області підписала угоди із трьома підприємствами: ДП «Івано-Франківський облавтодор», ТОВ «ПБС» і ТОВ «БМБУД», які забезпечуватимуть проїзд дорогами державного значення в осінньо-зимовий період. Триває підготовка техніки та завезення необхідних фрикційних і протиожеледних матеріалів.

Учасники селекторної наради взяли участь у засіданні штабу Укравтодору з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування державного значення і навчанні із організації виконання заходів щодо запобігання виникнення надзвичайних ситуацій на дорогах у період негоди.

Про відпрацювання роботи штабів при Укравтодорі та регіональних штабів із забезпечення безперебійного руху транспорту автодорогами загального користування в період ускладнення погодних умов, координації дій органів управління та служб цивільного захисту, що залучаються до заходів відновлення сталого руху на автошляхах, доповів начальник штабу, начальник управління експлуатації доріг Укравтодору О. Федоренко.

Про міжвідомчу та міжобласну взаємодію відповідно до плану взаємодії Укравтодору, Укртрансбезпеки, Нацполіції, ДСНС та місцевих органів виконавчої влади під час виконання спільних заходів із протидії загрозам ускладнення дорожнього руху в зимовий період доповіли представники відповідних структур.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *