Планується співпраця з представниками Євросоюзу.


     Природний заповідник «Горгани» відвідала оціночна місія німецької кредитної установи KfW щодо участі природного заповідника «Горгани» в українсько-німецькому проекті «Підтримка створення системи заповідних територій в Україні».
Склад учасників делегації KfW:


     Природний заповідник «Горгани» відвідала оціночна місія німецької кредитної установи KfW щодо участі природного заповідника «Горгани» в українсько-німецькому проекті «Підтримка створення системи заповідних територій в Україні».
Склад учасників делегації KfW:
Пан Гуннар Вельхольц – директор KfWБюро в Україні, Київ, Україна (громадянин Німеччини).
Пан Франк Мьоршель – менеджер проектів Департаменту з енергетики та природних ресурсів, Східна Європа/ Кавказ/ Центральна Азія, KfW, Франкфурт-на-Майні, ФРН (громадянин Німеччини).
Пан Андреас Вайтцель – менеджер проектів Департаменту з енергетики та природних ресурсів, Східна Європа/ Кавказ/ Центральна Азія, KfW, Франкфурт-на-Майні, ФРН (громадянин Німеччини).
Пан Сергій Горбачов – менеджер проектів, KfWБюро в Україні, Київ, Україна (громадянин України).
Пан Володимир Греков – перекладач (громадянин України).
Іваненко Ігор Борисович – заступник директора Департаменту заповідної справи Мінприроди України.
Учасників зустрічі привітали голова Надвірнянської РДА Юрій Касіянчук та голова Надвірнянської районної ради Василь Попович. У своєму виступі голова РДА наголосив, що вектор на інтеграцію з Європою, оголошений Президентом України В. Януковичем – незмінний.
В свою чергу гості привітали українську сторону з Днем Конституції України.
Гостей насамперед цікавила співпраця заповідника з органами місцевого самоврядування, місцевими  громадами, громадськими організаціями та деталями функціонування установи.
Незважаючи на обмеженість часу, вдалось побувати в структурних підрозділах заповідника, оцінити плюси і мінуси нашої роботи.
Зворушило гостей і тепла зустріч з хлібом-сіллю в с. Зелена, де сільським головою є Віталій Хопта .
«Успішна участь заповідника в проекті – тільки в співпраці з громадами» – підводячи підсумок зустрічі, вказав голова РДА Ю. Касіянчук.
Питання збереження флори і фауни Карпат для майбутніх поколінь є важливим для влади всіх рівнів, тому, в цьому контексті, особливо цікавою була ідея створення в с. Зелена «Зеленої школи» – як за змістом, так і за наповненням.
Природний заповідник «Горгани» та прилеглі громади сіл Зелена, Бистриця  жде цікава робота в міжнародному проекті.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *