Представників об’єднаних територіальних громад області навчали визначати перспективи розвитку

Ефективний розвиток сільських територій може стати передумовою забезпечення спроможності ОТГ. Про це йшлося на дводенному Форумі з розвитку сільгосптериторій, який розпочався учора, 8 серпня. Організатором заходу є ІФ ЦРМС спільно асоціацію «Інститут кооперації і місцевого самоврядування».
На переконання директора Івано-Франківського ЦРМС Руслана Панасюка, децентралізація створює нові можливості розвитку ОТГ.

«Земля є основним ресурсом розвитку громад. Важливо навчити представників ОТГ використовувати свій потенціал, застосовуючи при цьому інноваційні підходи», — переконаний Руслан Панасюк.

Експерт зазначив, що впродовж двох днів слухачам розповідатимуть про особливості регіонального розвитку нашої області, а також про нові грантові можливості розвитку сільських територій. Серед іншого, слухачам презентуватимуть й кращі практики розвитку Печеніжинської та Матеївецької ОТГ.

Додамо, що участь в обговоренні візьмуть депутати Європейського парламенту, а також представники міжнародних делегацій. Гості розповідатимуть про успішний досвід розвитку місцевого самоврядування у ЄС.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *