Привітання першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Зеленчука з Днем Всеукраїнського дошкілля!

 

Шановні працівники дошкільних установ району! Сердечно вітаємо Вас з професійним святом! Висловлюємо Вам сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до найменших мешканців нашого району.
Саме на Вас покладене важливе завдання – виховання наймолодших представників українського суспільства. Бо дошкільний вік особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість, закладаються основи здоров’я. Щасливе дитинство і подальша доля кожної дитини залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За Вашої допомоги діти пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.
Тож нехай посмішки Ваших вихованців дарують Вам невичерпну енергію, красу і чарівність, життя буде наповнене щастям, добром та достатком.
Бажаємо Вам нових професійних досягнень, міцного здоров’я, сил і натхнення, нехай прекрасні почуття зігрівають Ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов’ю.

З повагою,

Перший заступник голови
районної державної адміністрації Богдан Зеленчук

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *