ПротиДІЙмо торгівлі людьми разом

У зв’язку з відзначенням Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, у п’ятницю, 30 липня, об 11:00 на Вічевому майдані в Івано-Франківську департамент соціальної політики облдержадміністрації спільно з БО «БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ» і департаментом молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради організовує інформаційно-просвітницьку акцію «Подорожуй безпечно» задля інформування людей про проблему сучасного рабства.
Офіційне відкриття акції розпочнеться з брифінгу для журналістів.

Метою акції є підвищення рівня обізнаності громадян щодо потенційної небезпеки нелегального працевлаштування, акцентування уваги громадськості щодо актуальності проблеми торгівлі людьми та надання інструментів, які допоможуть українцям розпізнати небезпеку і захистити себе.

Організатори запрошують всіх бажаючих долучитися до інформаційної кампанії та зробити свій внесок у подолання проблеми торгівлі людьми!

Кожен учасник акції матиме можливість поспілкуватися та отримати поради щодо того, як подбати про себе та безпеку своїх рідних.

Більш детальну інформацію можна отримати, звернувшись до департаменту соціальної політики ОДА (м. Івано-Франківськ, вул. Л. Курсаба, 2, за телефоном (0342) 75-24-67).

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *