Проведено засідання оргкомітету по відзначенню Дня Прапора та Дня незалежності України

  

  
14 серпня 2015 року у залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання оргкомітету з відзначення в районі Дня Державного Прапора України та 24-ї річниці Незалежності України, яке провів заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, щоб остаточно скоординувати дії відповідальних за святкування, до деталей уточнити готовність проведення районного заходу на належному рівні. Члени оргкомітету доповіли про виконання доручень з підготовки до районного святкування та основні заходи, які відбуватимуться в районі.

Так, зокрема, 23 серпня планується проведення церемонії урочистого підняття Державного прапора на майдані Шевченка, виступи керівників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості, флеш – моб «Єдина Україна», молодіжна патріотична акція «Почесна варта Говерли».
24 серпня: урочистості до Дня Незалежності, за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, політичних партій, громадськості та духовенства, нагородження волонтерів, учасників АТО, добровольців та святковий концерт.

Підводячи підсумки засідання Богдан Зеленчук наголосив, що відзначення 24-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України має відбутись на засадах відповідального ставлення до своєї держави, рідної землі, високому патріотичному рівні, гідного вшанування борців за волію і незалежність України усіх поколінь, популяризації європейського вибору.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *