Реалізувати себе в зрілому віці

 

 

«Людина з’являється на світ щоб бути щасливою» – такими словами розпочався в Надвірнянському районному центрі зайнятості тренінг – семінар для безробітних на тему:«Середній вік та професійна кар’єра».
З метою успішної самопрезентації у здійсненні першого кроку в пошуку роботи та піднятті власної самооцінки, 23 червня 2015 року в Надвірнянському районному центрі зайнятості був проведений даний захід, в якому взяли участь 12 осіб.
Фахівець районного центру зайнятості Уляна Півторанюк роздала цікаву друковану інформацію на психологічну тематику, типу: «Кілька порад для відчуття впевненості в собі» та висловилась про те, щоб  ніколи не втрачати  надію, віру у власні сили. Семінар пройшов  в режимі «запитання – відповідь», що дозволяв кожному отримати відповідні побажання та рекомендації.
Дана інформація стала корисною для безробітних осіб, які прагнуть знайти відповіді на безліч питань і намагаються змінити своє життя на краще.Семінар пройшов конструктивно, у доброзичливій атмосфері. Всіх бажаючих запросили на індивідуальні консультації до спеціалістів районного центру зайнятості.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *