Робочий візит голови райдержадміністрації

   

   
   6 травня голова райдержадміністрації Олександр Кеніз спільно із керівником апарату РДА Миколою Кравчуком та  радником голови РДА Іваном Тодоруком  з  робочим візитом побували на підприємстві НГВУ «Надвірнанафтогаз».  Начальник НГВУ "Надвірнанафтогаз" ПАТ "Укрнафта" Володимир Чуприна розповів про роботу підприємства та окреслив перспективи нарощування обсягів видобутку нафти і газу і порушив декілька актуальних питань щодо видобутку вуглеводнів  та наголосив, що підприємство є одним з найбільших платників податків в районі та області і за минулий рік до бюджетів всіх рівнів  сплатили близько 340 млн. грн. Особливу увагу керівник НГВУ «Надвірнанафтогаз» акцентував питанню розробки Микуличинського родовища вуглеводнів, яке є найбільш перспективним в регіоні. 
     
Також Олександр Кеніз, Іван Тодорук та Володимир Чуприна побували в навчально-курсовому комбінаті НГВУ «Надвірнанафтогаз» у селі Пнів, де розміщується експозиція Музею нафтопромислів Галичини.
     Голова громадської організації «Інститут історії Надвірнянського нафтопромислового району» Ігор Гузійчук запросив оглянути експозицію Музею. Однак, чи не найбільше захоплення викликала зовнішня частина експозиції, в котрій уміло поєднались нафтопромислове обладнання та механізми різних століть.
     
Голова райдержадміністрації Олександр Кеніз наголосив, що побачене є хорошим прикладом для нашого майбутнього покоління. Нафтопромисловий музей побудували завдяки ініціативній групі, та за підтримки широких кіл громадськості, і за активного сприяння трудового колективу НГВУ «Надвірнанафтогаз».  Тут відроджено і показано розвиток нафтової галузі починаючи із XVIII ст. і закінчуючи сьогоднішнім днем.  
   

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *