Розпочато підготовку до відзначення в районі 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни


    
 


    
 
       22 квітня 2015 року заступник голови райдержадміністрації Тарас Олендій провів організаційну нараду з питань відзначення в районі 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни. Участь у зазначеному заході взяли заступник голови районної ради Іван Степник, міський голова Зіновій Андрійович, керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та керівники ветеранських організацій району.
       Під час наради було обговорено сценарний план проведення заходів 8 та 9 травня в районі. В рамках підготовки  вирішили: 8 травня  покладання квітів до Обеліску Слави, панахида за полеглими у роки Другої світової війни настарому кладовищі в м. Надвірна. 9 травня відвідування керівництвом органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування ветеранів війни за місцем проживання. Також дано доручення міському, сільським, селищним головам провести відповідні заходи в населених пунктах району.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *