Розпочався прийом документів для участі у конкурсі з визначення книжкових видань, які будуть друкуватися за кошти обласного бюджету

На виконання заходів регіональної цільової програми підтримки книговидання на 2021 рік управлінням інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації розпочато прийом документів для участі у конкурсі з визначення переліку книжкових видань, випуск (закупівлю) яких буде проводитися за кошти обласного бюджету у поточному році.
Фінансова підтримка надаватиметься тим творам, які будуть визначені та погоджені експертною радою з питань книговидання.

Пропозиції на конкурс прийматимуться до кінця квітня. Суб’єктами подання заявок можуть бути як автори творів, так і юридичні чи фізичні особи-підприємці, які зареєстровані у встановленому законодавством України порядку та внесені до Державного реєстру видавців, виготовлювачів і розповсюджувачів видавничої продукції.

Конкурсні заявки на випуск (закупівлю) суспільно-значущих творів авторів з Прикарпаття, видань про наш край чи уродженців Івано-Франківської області приймаються згідно з основними тематичними напрямками: «Художня література»; «Історико-патріотична література. Краєзнавство»; «Видання для дітей та юнацтва»; «Мистецтво. Образотворчі видання»; «Науково-популярні, публіцистичні видання»; «Довідкові та інформаційні видання».

Заявки у вигляді конкурсних пропозицій приймаються за адресою: Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Івано-Франківської обласної державної адміністрації, кабінет 469.

З більш детальною інформацією про необхідні документи та умови конкурсу можна ознайомитися на сайті обласної державної адміністрації в рубриці «Книговидання» або за посиланням http://www.if.gov.ua/page/25809.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *