Шановні працівники сфери туризму та гості Івано-Франківщини!

Прикарпаття – край з великими можливостями для розвитку різних видів туризму: тут можна ідеально поєднувати рекреацію і проведення бізнес-конференцій, рафтинг і екскурсії об’єктами історико-культурної спадщини, майстер-класи з виготовлення яворівського ліжника і забави діток на інтерактивних локаціях.

З року в рік Івано-Франківщина продовжує бути одним із лідерів на ринку внутрішнього туризму України. Щорічно нашу область відвідує понад 2 млн туристів і екскурсантів.

Хочу відзначити, що розвиток туристично-рекреаційної сфери Івано-Франківської області є одним із пріоритетів конкурентоспроможної економіки регіону.

І як би багато не було зроблено в цій галузі раніше, завжди залишається нескінченний простір для формування нових туристичних продуктів, виходу на нові ринки туристичних послуг, покращення сервісу і закріплення позицій туристичного бренду Івано-Франківщини.

З нагоди професійного свята щиро бажаю працівникам сфери туризму якнайшвидшого виходу з кризи, нових здобутків і вдячних споживачів.

Вітаю також всіх туристів, які полюбляють гори і моря, курорти та фестивалі, архітектуру і музеї, спортивні походи і сплави гірськими річками – всіх тих, хто знаходить можливості на відпочинок і тих, хто робить цей відпочинок комфортним.

Бажаю міцного здоров’я, миру, достатку, цікавих подорожей і хороших вражень.

 

Голова обласної державної адміністрації                                    Віталій Федорів

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *