Ще один спортивний майданчик на Надвірнянщині

За участі начальника відділу освіти райдержадміністрації Степана Северилова відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям у селі Білозорина.
Майданчик встановили за кошти державного, районного і сільського бюджетів, спонсорів, та спільних зусиль громади села.
Відкриття майданчика зі штучним покриттям – це велике свято для спортивної громади. Головною метою даного проекту було привернути увагу молоді до активного способу життя та змістовного дозвілля. Створення умов для занять спортом дозволить виховувати здорову націю. Завдяки спільним зусиллям влади й громади, школярі та молодь у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом на майданчику, тим самим зміцнюючи своє здоров’я.
Степан Северилов подякував громаді с. Білозорина від імені голови районної державної адміністрації Олександра Кеніза, активним людям, які доклали для цього максимум зусиль. Відкриття спортивного майданчика стане у нагоді не лише задля проведення занять із фізичного виховання, й футбольних ігор. «Бажаю вам приділяти якомога більше часу для занять спортом та фізичною культурою, адже спорт робить людей сильнішими фізично та морально, націлює на перемоги у житті. А діти, сильні тілом та духом – це запорука успішного майбутнього нашої країни. Дякую усім, хто долучився до облаштування цього спортивного поля. Нехай воно прослужить вам на користь та допомагає активно та цікаво проводити своє дозвілля якомога довше», – звернувся до присутніх Степан Северилов.
Подібні об’єкти є невід’ємною складовою фізичного розвитку дітей. Тож віднині учні Білозоринської школи зможуть активно тренуватися та покращувати власне здоров’я».
Також для кращого заняття спортом, начальник відділу освіти райдержадміністрації подарив дітям сітку з футбольними м’ячами.
Уже традиційно після відкриття майданчика відбувся товариський матч. Після урочистого відкриття спортивну споруду освятив місцевий священик отець-мітрат Богдан Михайлина та продовжилося дійство святковим концертом.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *