Служба зайнятості – демобілізованим учасникам АТО/ООС

Протягом січня-вересня 2020 року послуги служби зайнятості області отримували 583 демобілізовані військовослужбовці, які брали участь в антитерористичній операції, із них 550 осіб отримували допомогу по безробіттю. За сприяння служби зайнятості працевлаштовано 101 військовослужбовець, 27 осіб взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру. За цей період 20 учасників АТО/ООС пройшли професійне навчанням.

Також проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з роботодавцями, обговорюються особливості роботи з цією категорією громадян, висвітлюються питання дотримання вимог діючого законодавства у сфері забезпечення гарантій зайнятості. Працівниками служби зайнятості з початку року для учасників АТО/ООС проведено 39 групових профорієнтаційних заходів за участю 332 осіб.

Крім того, обласною службою зайнятості заплановано проведення протягом вересня-жовтня 2020 року комплексу безкоштовних семінарів та вебінарів з демобілізованими військовослужбовцями для інформування про актуальні професії та спеціальності на ринку праці, перспективи розвитку підприємництва в регіоні, можливості відкриття власного бізнесу для максимальної адаптації та інтеграції в суспільному житті. У вересні уже проведено 7 таких зустрічей із 73 учасниками АТО/ООС.

На 1 жовтня продовжували отримувати послуги служби зайнятості 244 особи цієї категорії.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *