СПІВБЕСІДА: ЯК ПІДВИЩИТИ СВОЇ ШАНСИ

 
Семінари – це один із заходів, метою яких є надання практичної допомоги з техніки працевлаштування, підвищення самооцінки людей, що до нас звертаються.

 
Семінари – це один із заходів, метою яких є надання практичної допомоги з техніки працевлаштування, підвищення самооцінки людей, що до нас звертаються.
    Що хоче почути від нас роботодавець? Як показує практика, успіх на 80% залежить від того, на скільки грамотно претендент веде переговори з роботодавцем і зуміє зацікавити його саме у своїй кандидатурі.
На це та інші запитання, шукали відповідь безробітні Надвірнянського  районного центру зайнятості в рамках профконсультаційного заходу з техніки пошуку роботи 5 травня 2015 року.
  «Успіх або неуспіх під час співбесіди залежить не тільки від професійних якостей  – освіти, досвіду, уміння спілкуватися, а й від того, яке перше враження ви справите на роботодавця» – розпочала захід на тему «Співбесіда з роботодавцем» фахівець Надвірнянського районного центру зайнятості Уляна Півторанюк.
 Про помилки при проходженні співбесіди претендентом розповідала спеціаліст, адже важливо представити себе на ділових переговорах у вигідному світлі, і вже під час співбесіди продемонструвати необхідні професійні якості та особистісні риси.
  Вагомого змісту набули розкриті в ході інформування питання: що не можна робити на співбесіді, канони  дотримування головних правил, як правильно закінчити співбесіду.Кожен учасник семінару розповідав про свою співбесіду в роботодавців, безробітні обмінювалися досвідом, розповідали у формі дискусії про нюанси неуспішних співбесід.
  Співбесіда – це важливий етап пошуку нової роботи! Досить часто успіх залежить від самого шукача: як себе поводити, про що варто запитувати, власна самопрезентація, як справити гарне враження…
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *