Стартував Всеукраїнський конкурс наукових робіт «Соціально відповідальне ведення бізнесу – складова сталого розвитку»

Всеукраїнський конкурс наукових робіт «Соціально відповідальне ведення бізнесу – складова сталого розвитку» проводять Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України і Центр перспективних досліджень і співробітництва з прав людини у сфері економіки разом із Секретаріатом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Донецьким науковим центром НАН України та МОН України, Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення. Конкурс приурочений 30-ій річниці Незалежності України. Термін подання робіт – до 30 вересня поточного року.

– До участі запрошуються студенти закладів вищої освіти, аспіранти та молоді вчені України віком до 35 років включно, які мають подати свою конкурсну роботу, заявку на участь у Конкурсі (в довільному форматі) та відскановану копію підписаної рецензії наукового керівника – зазначає заступник начальника управління молоді та спорту Кропивницької міської ради Катерина Черкасська.

Посадовиця також наголосила, що основними вимогами до оформлення конкурсної роботи є виконання її самостійно, державною мовою та на відповідному науковому рівні.

За додатковою інформацією завертатися до організаційного комітету конкурсу: Сошников Антон Олександрович (тел. 0955031091, ел. адреса: uccplec@gmail.com), Санченко Алевтина Євгенівна (тел. 0973785236, ел. адреса: alla.sanchenko@ gmail.com).

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *