Світлана Онищук: Масова вакцинація населення із урахуванням світового досвіду допоможе зберегти життя людей

иректор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Дмитренко взяв участь у дводенній нараді «Вакцинація від COVID-19. Підготовка до нової хвилі COVID-19», яка відбулася у Києві. Ключовими темами для обговорення були вакцинація від COVID-19 та підготовка до нової хвилі поширення коронавірусної інфекції.

Під час заходу міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко ознайомив учасників наради з основними пріоритетами команди МОЗ та проаналізував ситуацію захворюваності на COVID-19 в окремих областях та в Україні загалом. Перед присутніми також виступили заступник міністра охорони здоров’я Ірина Садов’як, представники Національної служби здоров’я України.

Обговорюючи підсумки наради у Міністерстві охорони здоров’я України, голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук під час перебування у центрі масової вакцинації у Івано-Франківську (вулиця Гетьмана Мазепи, 114а) підкреслила: «Сьогодні весь світ і Україна стоять на порозі нової хвилі пандемії коронавірусу. Тому запозичення іноземного досвіду у лікуванні хворих на COVID-19 та проведення масової вакцинації населення допоможуть зберегти життя і врятувати здоров’я людей».

«Цей захід надзвичайно інформативний та корисний, – зазначив директор департаменту охорони здоров’я. – Адже дає змогу поділитися своїми напрацюваннями та перейняти хороший досвід керівників департаментів охорони здоров’я інших областей щодо проведення вакцинації та лікування хворих на COVID-19».

Йшлося і про світовий досвід вакцинації від COVID-19, що є зараз доволі актуальним та повчальним.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *