Світлана Онищук: Завдяки програмі «Велике будівництво» ми маємо змогу втілювати мрію батьків про всебічний розвиток дітей

Завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Чорнолізцях реконструюють дитячий садок. Для жителів громади будівництво сучасного дошкільного закладу – довгоочікувана подія, адже це дасть змогу забезпечити дітей дошкільною освітою, оскільки садочок розрахований на 80 місць. Будівельна готовність об’єкта на сьогодні складає 90 відсотків.

«Вже тривалий час на Прикарпатті існує потреба у нових дитячих садочках, оскільки свого часу чимало з них були закриті та перепрофільовані. Тому, на часі, – будівництво нових сучасних освітніх закладів, які зможуть забезпечити дошкільною освітою підростаюче покоління, – зазначила під час відвідин закладу голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук. – Завдяки програмі «Велике будівництво» ми маємо змогу втілювати мрію батьків про всебічний розвиток дітей».

Керівниця області проінспектувала хід спорудження об’єкта та стан дотримання будівельних норм.

Зазначимо, що у приміщенні створено умови безбар’єрного простору для маломобільних груп населення, а також проведено заходи із енергоефективності.

До слова, за якістю дотримання будівельних норм даний садочок визнаний одним із найкращих дошкільних закладів. Світлана Онищук повідомила, що спорудження об’єкта розпочалося у 2019 році. Будівництво проводиться за рахунок коштів державного бюджету у співфінансуванні з місцевим бюджетом. Кошторисна вартість складає понад 30 мільйонів гривень.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *