Світлана Онищук: Завдяки злагодженій роботі влади і медиків, прикарпатці отримують щеплення якісними й ефективними вакцинами

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук під час наради із керівниками структурних підрозділів ОДА, головами райдержадміністрацій, територіальних громад обговорила питання проведення вакцинальної кампанії в області.

Світлана Онищук наголосила, що вакцинація населення від COVID-19 найбільш актуальне питання. «Ми робимо усе можливе для того, щоб населення області могло вільно отримати щеплення якісними й ефективними вакцинами і в такий спосіб вберегти себе та своїх близьких. За період із 26 липня по 1 серпня спостерігається покращення динаміки вакцинації. За цей час проведено 23 411 щеплень. Івано-Фраківщина за минулий тиждень увійшла у трійку лідерів України з вакцинації».

«В області працює 26 мобільних бригад із проведення вакцинації, а також 121 пункт щеплень для 1-5 етапів вакцинації, які пройшли відповідну підготовку згідно з графіком, затвердженим Міністерством охорони здоров’я України. З початку вакцинальної кампанії на Івано-Франківщину надійшло 190 050 доз імунобіологічних препаратів (вакцин), з них Covishield – 22 000, CoronaVac –48 720, Pfizer – 51 480, AstraZeneca – 41 000, Moderna – 26 850», – розповів директор департаменту охорони здоров’я ОДА Ігор Дмитренко.

Зауважувалося, що визначені місця вакцинування мобільними бригадами та кабінети щеплень. У разі потреби відбувається коригування попередньо затверджених планів вакцинації від COVID-19 для охоплення якнайбільшої кількості бажаючих. Розроблені і маршрути логістичного забезпечення руху вакцини на рівні області, призначені відповідальні особи за отримання, транспортування, зберігання і видачу вакцини по кожному закладу, на базі яких створені мобільні бригади та кабінети щеплень. В області проведено 137553 щеплень, з них провакциновано першою дозою 88033 особи та другою – 49520.

Додамо, що на Прикарпатті функціонують вісім центрів вакцинації населення від COVID-19, із них два відкриті впродовж останнього тижня. Загалом від початку роботи у центрах вакцинації населення провакциновано понад 11 994 осіб.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *