Тимошенко: У кожній області України з’явиться свій «спортивний магніт» для великих змагань

Мета президентського проєкту «25 спортивних магнітів» – створити в кожній області об’єкт, який можна використовувати у всеукраїнському масштабі. Разом із розвитком спортивної інфраструктури за програмою «Велике будівництво» це сприятиме популяризації спорту, заявив в інтерв’ю журналу MINTRANS координатор програми, заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко.
За його словами, слабка інфраструктура – одна з найбільших проблем українського спорту. Саме тому за програмою Володимира Зеленського «Велике будівництво» почали системно ремонтувати спортивні об’єкти. У минулому році здали 101 об’єкт, серед яких стадіони, спортивні поля, фізкультурно-спортивні комплекси й басейни.

«Окремо торік президент ініціював проєкт «25 спортивних магнітів», його робоча назва – «Україна – чемпіон». Ідея в тому, щоб у кожній області з’явився суперсучасний багатофункціональний спортивний об’єкт, який можна використовувати для потреб усієї країни. 25 магнітів планується побудувати за 4 роки, роботи стартували торік, і в нас вже є перші, дуже хороші результати», – розповів Тимошенко.

У минулому році завершили 10 «магнітів», серед яких побудований з нуля спорткомплекс «Олімпійські резерви» в Дніпрі, Льодова арена в Краматорську, стадіон «Юність» у Чернігові, що не знав ремонту з 1975 року, Центр греблі та водних видів спорту міжнародного класу в Тернополі тощо.

«Володимир Зеленський особисто цікавиться ходом робіт на спортивних об’єктах. Запитує в голів обласних держадміністрацій. Оглядає особисто в ході регіональних поїздок… Що більше людей отримують можливість якісно займатися спортом, то здоровіша нація, то менше навантаження на медичну галузь», – наголосив Тимошенко.

Раніше він заявив, що за програмою Володимира Зеленського «Велике будівництво» за 2021 рік відремонтують і побудують також 80 стадіонів і 29 басейнів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *