У Делятинській громаді відкрили новий навчальний корпус

Сьогодні голова Надвірнянської районної державної адміністрації Володимир Пасько взяв участь у відкритті новозбудованого навчального корпусу Делятинського ліцею № 1. Загальна вартість будівельних робіт склала 18 мільйонів гривень. Долучилися до співфінансування обласна влада та громада.
За ці кошти провели загально-будівельні роботи, утеплили фасад, здійснили електротехнічні та сантехнічні роботи, влаштували підлоги, провели облицювання поверхонь стін керамічною плиткою. У класних кімнатах встановили сучасні яскраві меблі, щоб дітям було комфортно та цікаво під час занять.

“Сьогоднішнє свято – результат успішної співпраці влади і громади. Вперше за довгий час в районі відкривається такий освітній об’єкт. Включення школи до програми Президента України «Велике будівництво» надало необхідні фінансові ресурси для завершення будівництва», – зазначив Володимир Пасько.

Загалом в школі є 14 сучасних навчальних класів. Будівництво розпочато ще у 2016 році.
Бажаємо школярам міцного здоров’я, легкого навчання. Нехай школа буде для вас другим домом, куди ви будете ходити з великим задоволенням.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *