У межах вчорашнього обміну полоненими звільнені три прикарпатські воїни, – Світлана Онищук

УДень Збройних сил України з російського полону вдалося звільнити 60 захисників. Серед звільнених бійців троє прикарпатців, зокрема, військовослужбовець 10-ї гірсько-штурмової бригади Віталій Луканюк. Востаннє виходив на зв’язок із своїми рідними 9 серпня. Вважався зниклим безвісти з 11 серпня на Новолуганському напрямку. Про це повідомила голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Також звільнений з полону старший лейтенант Роман Яцюк. Зник безвісти 14 вересня під час виконання бойових завдань поблизу населеного пункту Нестерянка Запорізької області.

Також додому повернувся військовослужбовець Володимир Пилипонюк. Перебував у зоні бойових дій в Луганській області, де 19 червня зник безвісти.

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну додому повернулися понад 1300 українців, зокрема з Прикарпаття – 11.

«Усі українці будуть удома. Вся Україна буде вільною. Дякуємо нашим воїнам за службу на благо всього українського народу. Дякуємо за стійкість і міцність. Ви є форпостом нашої Незалежності!», – наголосила керівниця області.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *