У Новицькому ліцеї продовжуються роботи з будівництва спорткомплексу

Президентська програма «Велике будівництво» у 2021 році спрямована на проєкти соціальної інфраструктури та на економічний розвиток регіонів. Президент України Володимир Зеленський, уряд та органи місцевої влади вживають заходів задля створення сприятливих умов для інтелектуального, культурного та фізичного розвитку молоді.

У нашій області у цьому році до Національної програми «Велике будівництво» включено 13 об’єктів. 2 проєкти реалізовуються в Калуському районі: будується школа у селі Вишків та прибудовується спорткомплекс до основного корпусу школи у селі Новиця.

У Новицькому ліцеї продовжуються роботи з будівництва спорткомплексу. Це один з найбільших проектів у рамках програми «Велике будівництво» у Калуському районі.

Наразі будівельники продовжують утеплювати фасади будівлі, укладають бруківку на території школи, фарбують вогнезахисною фарбою металеві конструкції даху спортзалу, споруджують котлован під пожежний резервуар, упорядковують внутрішні приміщення.

Підрядникові необхідно завершити усі роботи з добудови об’єкта до 1 вересня, щоб школярі могли повноцінно займатися спортом у новому, сучасному спортивному залі.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *