У ПАСІЧНІЙ ВІДКРИТО НОВИЙ ФУТБОЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК

  

Вчора, 7 серпня 2016 року, в с. Пасічна відбулося спортивне свято, яке передбачало ряд значущих заходів для села і району.

  

Вчора, 7 серпня 2016 року, в с. Пасічна відбулося спортивне свято, яке передбачало ряд значущих заходів для села і району.
Силами районної та сільської влади в селі завершено будівництво футбольного майданчику з штучним покриттям біля Пасічнянської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Урочисто відкривали спортивну споруду: заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, заступник голови районної ради Ігор Писклинець та сільський голова Василь Михайлюк, який вручив подяки усім хто долучився до будівництва майданчику.

  
  
З нагоди відкриття Олімпійських Ігор 2016 видатними спортсменами с. Пасічни, майстром спорту з боротьби самбо Надією Михайлюк та майстром спорту з боксу, заслуженим майстром спорту України Іваном Грушкою урочисто піднято український і олімпійський прапори.
Відділом молоді та спорту Надвірнянської районної державної адміністрації на новому майданчику уже проведено перший районний турнір з міні-футболу серед чоловічих команд. Участь у змаганнях взяли 4 команди: Пасічна, Пнів, Битків та Надвірна.

  

Зіграли команди наступним чином: І – місце Надвірна, ІІ – Пнів, ІІІ – Пасічна, ІV – Битків. Переможці та учасники турніру нагородженні кубком, футбольним м’ячами та грамотами.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *