У Верхній Майдан проведуть газ

31 травня відбулася робоча нарада з  питання газифікації с. В. Майдан. В роботі засідання взяли участь заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, голова районної ради Іван Гурмак, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, депутат районної ради Андрій Карманський, секретар сільської ради с. Верхній Майдан Оксана Станкевич, начальник  Надвірнянського управління експлуатації газового господарства Ігор Лундяк та керівники відділів та управлінь РДА.
За результатами наради було вирішено підготувати спільного листа райдержадміністрації і районної ради до керівництва ПАТ «Івано-Франківськгаз» щодо безкоштовного підключення жителів села до мереж газопостачання, які мають виготовлені проектно-кошторисні документації і технічні умови. Також це питання буде винесено на чергову ХІІІ сесію Надвірнянської районної ради.
Варто зазначити, що в 2017 році для завершення робіт із будівництва підвідного газопроводу Надвірна-Ланчин з обласного бюджету виділено 653 тис. грн, а з районного – планується виділити 100 тис. грн.
Сподіваємося, що вже найближчим часом блакитний вогник засяє в домівках сотень сільських родин, адже це не тільки зручність для населення, а й насущна необхідність.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *