В Івано-Франківській області завершено відновлення трьох об’єктів, пошкоджених червневою стихією

Фахівці Дністровського БУВР докладають максимум зусиль, аби ліквідувати наслідки руйнівного паводку 2020 року на Прикарпатті.

На сьогодні уже закінчено відбудову трьох пошкоджених протипаводкових об’єктів, які знаходяться на балансі Дністровського БУВР.

Зокрема, відновлено дамбу на р. Прут в селі Заболотів Снятинського району, берегоукріплення на р. Рибниця в селі Смодна Косівського району та берегоукріплення на р. Бистриця Солотвинська в селі Старий Лисець Тисменицького району.

Об’єкти відновлено у відповідності до проектів, з дотриманням правил будівництва, норм і вимог.

Зазначені гідротехнічні споруди відновлені за кошти резервного фонду бюджету, які були виділені відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 02.07.2020 № 811-р «Про виділення коштів з резервного фонду державного бюджету для проведення невідкладних заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, яка виникла в червні 2020 року».

На даний час роботи виконані у повному обсязі. Проведення зазначених відновлювальних робіт дасть змогу у майбутньому захистити населені пункти від шкідливої дії паводкових вод та допоможе протистояти руйнівним ударам стихії.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *