В Івано-Франківську запрацював ще один центр масової вакцинації населення від COVID-19

Сьогодні його відкрили за сприяння керівництва облдержадміністрації та департаменту охорони здоров’я ОДА на базі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання (вул. Мазепи, 142 А).
Участь у відкритті взяв директор ДОЗ ОДА Ігор Дмитренко. Як зазначив посадовець, це вже сьомий в області центр вакцинації. Як і попередні центри, він працюватиме сім днів на тиждень з 10:00 до 16:00.

«Прикарпаття отримало достатньо вакцин, а кількість центрів вакцинації постійно збільшується, – зазначив Ігор Дмитренко. – Тому провакцинуватися зможуть всі охочі, віком від 18 років».

Сьогодні у відкритому центрі працювали дві мобільні бригади, щеплення проводили вакцинами CoronaVac та Moderna. Вже у перші години роботи охочих отримати щеплення було чимало.

«Останнім часом темпи вакцинації на Прикарпатті зростають і ми цьому раді, – сказав директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації. – Тільки за минулу добу в області було провакциновано 4078 осіб. Проте, щоб скоріше сформувати колективний імунітет, цей показник повинен бути вищим. Тому закликаю наших краян не зволікати зі щепленням, адже це єдиний надійний спосіб вберегтися від COVID-19».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *