В Надвірній пролунав перший дзвінок.

В Надвірній відзначили свято Першого дзвоника – День знань. Перший дзвінок покликав за парти учнів всіх шкіл, ліцеїв, училищ, коледжів та університетів, сповіщаючи про початок нового навчального року.
На урочисту лінійку в Надвірнянську ЗОШ №1 завітав перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук. Заходи розпочались із спільного виконання Державного Гімну України. Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять борців за волю України.
Привітав учнів зі святом директор школи Петро Маланюк побажав, щоб щасливим, мирним та щедрим на творчі здобутки для вчителів і учнів був новий навчальний рік. Також зазначив, що свято Першого дзвінка найбільш очікуване для першокласників, які цього року вперше переступлять поріг Надвірнянської школи №1. До привітань також приєднався і перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук, який щиро подякував усім педагогам за самовіддане служіння обраній професії, за високий професіоналізм та терпіння і мудрість, що так щиро і щедро передаєте учням. Ви не лише даєте дітям необхідні знання, а й формуєте їхню національну свідомість та гідність, почуття вірності, любові до Батьківщини, вчите любити та поважати свої традиції, та виховують справжніх патріотів своєї держави.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *