В області є достатня кількість вакцин та створені всі відповідні умови для імунізації населення

Кількість провакцинованих прикарпатців весь час збільшується. Так, станом на 26 серпня, двома дозами вакцини вже щеплено 73 800 осіб, та 120 345 першою. Останнім часом покращилися і темпи вакцинації, адже тільки за попередню добу провели 4 386 щеплень.

Свою роботу продовжують всі 11 центрів масової вакцинації населення від COVID-19. Два із них вчора відвідав директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Дмитренко, а саме на базі спортивного комплексу Івано-Франківського національного медичного університету та в торгово-розважальному комплексі «Панорама Плаза».

Очільник галузі медицини відзначив високу активність громадян та чималу кількість охочих отримати щеплення. Водночас керівник профільного департаменту ОДА визнає, що для формування колективного імунітету цього замало. Адже щоб запобігти стрімкому поширенню коронавірусної інфекції потрібно, як мінімум, 80% провакцинованого населення.

Тому, щоб уникнути суворих карантинних обмежень та різкого навантаження на мережу лікувальних закладів, а також вберегти себе від важкого перебігу цього захворювання, потрібно якнайшвидше вакцинуватися.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *