В ОДА обговорили підготовку на конкурсний відбір проєктів регіонального розвитку

24 грудня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Дмитра Романюка відбулося засідання з питань підготовки проєктів для подання на другий конкурсний відбір у рамках програми «Підтримка регіональної політики України», яка фінансується за кошти державного бюджету, отримані від Європейського Союзу.
У зустрічі взяли участь представники райдержадміністрацій, виконкомів міст обласного значення та ОТГ, відповідальні за підготовку проєктів регіонального розвитку, а також представники структурних підрозділів облдержадміністрації, що координують роботу відповідних напрямків.

Дмитро Романюк зазначив, що вже зараз доцільно розпочинати роботу з підготовки проєктів, спрямованих на реалізацію програм регіонального розвитку. Основним завданням є подання великої кількості якісних проєктів від Івано-Франківської області та залучення фінансового ресурсу у розвиток області за рахунок програми регіональної політики України.

Про особливості другого конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку в рамках Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України, який планується оголосити Мінрегіоном у 2020 році, розповіла представниця департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації Наталія Герасимчук. Вона окреслила аспекти, які потрібно враховувати на етапі формування ідей проєктів, над якими будуть працювати заявники.

За результатами наради рекомендовано райдержадміністраціям, органам місцевого самоврядування визначити проєктні ідеї та напрямки, в яких можна реалізовувати проєкти залежно від напрямку, доручити відповідним підрозділам розробку проєктів регіонального розвитку, а також визначити партнерів та налагодити співпрацю з ними.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *