В приміщенні міської ради експонована виставка Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв

   

   
7 грудня в рамках співпраці відбулася  зустріч викладачів Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Львівської національної академії мистецтв з учнями  загальноосвітніх шкіл району.
 
    Захід розпочала директор Надвірнянської художньої школи Жанна Бондаренко, яка представила присутнім гостей. Під час спілкування представники кафедр інституту розповіли про навчальну та творчу діяльність таких відділів: художнього текстилю, художньої обробки дерева, художнього металу, художньої кераміки, монументального живопису, дизайну виробів зі шкіри, моделювання одягу, дизайну меблів та графічного дизайну.
 
      Зустріч проходила в приміщенні міської ради, де експонована виставка. Експозицію виставки, яка триватиме до кінця року склали роботи викладачів та студентів Косівського інституту прикладного та декоративного  мистецтва ЛНАМ: килими, гобелени, керамічні вироби, живопис тощо.
 
    До обдарованої молоді та гостей звернулись заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук і міський голова Зіновій Андрійович.
  
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *